DIY: Máte málo prostoru? Zkuste tato chytrá a originální řešení pro malý obývák. Za babku!

I malý prostor lze šikovně vyřešit. Foto: I malý prostor lze šikovně vyřešit.Foto: istock.com

Považujete boj o každý centimetr ve vašem obýváku za aktuální a často probírané téma? Máme pro vás několik kreativních tipů.

Možná je to i váš problém: Žijete v menším, pronajatém bytě, takže se spíš snažíte ušetřit na něco vlastního a do toho stávajícího vlastně ani nemáte chuť příliš investovat. Zároveň vám ale nechybí fantazie, trocha šikovnosti a chuť do práce, a pokud se vám ještě podaří zužitkovat něco, co by jinak skončilo na skládce, jste spokojeni dvojnásob…

Právě pro vás máme několik kreativních tipů, které vznikly díky vášni pro chytrá a zároveň levná řešení. Navíc tady můžeme mluvit o nábytku multifunkčním, což je další ze směrů, kterými byste se jako majitelé malých obýváků mohli vydat. Stolek prostě už nebude jenom stolkem, ale také úložným boxem, štos časopisů poslouží jako taburet a nepotřebná zásuvka se promění v rámeček na fotky a zároveň i v poličku na vzpomínky z dovolených.

Podívejte se do galerie a inspirujte se kreativními tipy, které vám ušetří prostor.

(bras)

Článek

Malý byt můžete rozdělit například jen regálem s květinami. Foto:

7 osvědčených triků, jak opticky zvětšit malý byt

Máte rádi svůj malý byt. Je tak útulný! Prostornější zatím ani nepotřebujete, kdo by se s tím uklízel. Nebo by přece jen mohl být trošičku větší? Poradíme vám pár triků,...

Článek

V přírodě si skvěle odpočinete. Stačí se posadit ven a jen se dívat a poslouchat šumění listí, nebo šplouchání nedalekého jezera Foto:

Malá chatka na klíč ukrývá byt o rozloze 3+kk

Pohodlí uvnitř a příroda na dosah.

Článek

I v malé koupelně se najde spousta místa Foto:

10 praktických tipů, jak vyřešit malou koupelnu

Málo místa vás donutí vlastnit jen ty věci, které opravdu potřebujete.