INSPIRACE: 30 kouzelných kuchyní

Moderně a jednoduše dotvořil designétr Richard Tubb svůj názor na současnou kuchyň. Využil vzhled co nejméně opracovaných prken na stěně, nerez skříňky, které vídáme v profesionálních restauračních provozech Foto: Moderně a jednoduše dotvořil designétr Richard Tubb svůj názor na současnou kuchyň. Využil vzhled co nejméně opracovaných prken na stěně, nerez skříňky, které vídáme v profesionálních restauračních provozechFoto: Helen Norman

Kde se dobře vaří, tam se dobře daří. A dobře se vaří v kuchyni podle vašich představ. Inu, kuchyň je přece jenom srdce domova a to musí bít správně! Máme pro vás 30 zajímavých kuchyní, které vás mohou inspirovat ve stylech i v uspořádání jednotlivých zařízení a pracovních zón.

Nedělejte si hlavu z toho, že máte málo prostoru, nemáte kam umístit horní skříňky, obklady z dlaždiček vám přijdou zastaralé nebo potřebujete oddělit smysluplně a pěkně kuchyňský kout od obývacího prostoru. Vše lze vyřešit a ještě pěkně doladit. Zkrátka nic není problém, ani super moderní styl, ani retro kuchyň 30. let minulého století. Stačí se jen odvážit ke změně. Majitelé kuchyní na fotografiích to dokázali a rádi se s vámi o své nápady podělí.