Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru? Foto: Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?Foto: istock.com

Vaše ložnice je místem, kde můžete spát, odpočívat a trávit kvalitní čas. Tato svatyně může ale vypovídat o vašem sex-appealu a smyslnosti. Ukažte objektu svého srdce tak úžasnou ložnici, že se mu od vás nebude chtít už nikdy odejít!

Ložnice je skoro posvátný prostor, který je často popelkou v oblasti dekoru. Předpokládá se, že jsou zde zavřené dveře a důležité bývají hlavně pohodlí a soukromí. To ale nemusí být pravidlo. Vždyť ložnice je místem nejen spánku, ale i lásky! Dopřejte jí proto nový háv krásy a ukažte i skrze svou ložnici, jak umíte být proklatě sexy.

Zkuste si z ložnice vytvořit opravdu “svůj” pokoj, osvěžte ji náladovým osvětlením, uklidňujícími vůněmi a luxusními lůžkovinami. Dělejte, co můžete, abyste co nejlépe využili svého času stráveného v posteli.

Máme pro vás 8 tipů, které dodají vaší ložnici vibraci, o které jste vždycky snili.

1) Chytrá světla

Dejte svému skromnému budoáru atmosféru, kterou si zaslouží. Pomohou vám chytrá světa, která se dokážou pomocí aplikace na smartphonu stmívat. Aplikace umožňuje uživatelům nastavit časovač pro zapínání a vypínání světel, stejně jako nastavení úrovní jasu v závislosti na období roku.

Ztlumte světlo. Foto: Ztlumte světlo. Foto: istock.com

2) Difuzér

Potřebujete najít klid? Získat novou energii? Zapojte do hry aromaterapii. Pořiďte si aromaterapeutický difuzér a přidejte oblíbené esenciální oleje, abyste ložnici zahalili do své osobní vůně. Navíc, difuzér sám o sobě může plnit funkci designového doplňku.

3) Hudební sféry

Nechte svou ložnici rozeznít náladovou hudbou. Melodii můžete ovládat pomocí systému hlasových příkazů některé ze současných hands-free hudebních aplikací. To se hodí, když máte ruce zaneprázdněné jinde.

Vaše ložnice získá naprosto jinou atmosféru. Foto: Vaše ložnice získá naprosto jinou atmosféru. Foto: istock.com

4) Prostěradla pro královnu

Víte, proč je sexy černé prostěradlo? Vynikne na něm ve tmě bělost vaší pokožky a křivky těla.

Zahalte svou postel do povlečení jako pro královnu. Pokud chcete opravdu sexy kousek, nevyhýbejte se hedvábí. Není to levná záležitost, ale alespoň jedno stojí za to!

Barva i materiál povlečení jsou velmi důležité. Foto: Barva i materiál povlečení jsou velmi důležité. Foto: istock.com

5) Hvězdné světlo

Chcete nad hlavou nebe plné hvězd? Nemusíte opustit prostor své ložnice! Prostě si zapnete speciální lampu, která v okamžiku promění váš strop v mléčnou dráhu. Perforace v projektoru pošle malá světla po celém vašem pokoji. A máte oslnivé náladové osvětlení.

6) Himálajská solná lampa

Neexistuje žádný vědecký důkaz, že solné lampy jsou opravdu nějak prospěšné zdraví, ale určitě vypadají hezky. Jednu si pořiďte do ložnice, dodá jí tlumenou, lichotivou záři.

Příjemná vůně navodí to správnou atmosféru. Foto: Příjemná vůně navodí to správnou atmosféru. Foto: istock.com

7) Sexy zrcadlo

Zrcadla nemusí být určena pouze pro kontrolu vašeho outfitu. V ložnici naopak budou v poněkud pikantní roli. Pokud chcete své noci pořádně okořenit, zavěste strategicky zrcadlo na stěnu vaší ložnice. Nebo rozesejte několik malých zrcátek všude po stěnách.

 Zvolte vhodné doplňky. Foto: Zvolte vhodné doplňky. Foto: istock.com

8) Korálkový závěs

K získání trochy soukromí nepotřebujete objemné záclony. Místo toho vyzkoušejte korálkový závěs, který dráždivě napovídá, co se skrývá za ním, ale vše neprozrazuje. Můžete ho pověsit na okenní rám nebo kolem postele. Navíc krásně odráží světlo a dodá ložnici tu správnou atmosféru se špetkou neřesti.

Závěsy a nebesa v ložnici působí tajemně. Foto: Závěsy a nebesa v ložnici působí tajemně. Foto: istock.com

(ku)

Další články:

Článek

Ložnice prozradí hodně i o partnerských vztazích Foto:

Co o vás prozradí vaše ložnice? Nejsoukromější místnost v domě skrývá mnohá tajemství

Návštěvy si do ložnice zpravidla nezveme. A kdybychom to udělali, tak by naši přátelé zjistili až moc zajímavých věcí. Místnost, kde spíme, totiž říká o našich osobnostech...

 

Článek

Ve více vrstvách působí opravdu jako z hotelu Foto:

Zařiďte si luxusní ložnici. Designéři hotelových interiérů radí, jak na to

Ložnice je jedna z nejlepších místností v bytě. Abyste si mohli užít víkendové lenošení pořádně, využijte nějaké z designérských tipů a probouzejte se jako králové....

 

Článek

Zařiďte si dokonalou ložnici! Foto:

Ložnice je nejintimnější zóna bydlení. Naplánujte ji, aby byla dokonalá

Chrám vašeho klidu a spánku. Oáza, kam můžete jen vy a několik vyvolených. Místo, kde se cítíte nejbezpečněji a nejpříjemněji. Taková by měla být ložnice. Jak ji ale...