Postel v podobě dodávky s vlastní ledničkou a TV nadchne všechny kluky i holky

Symbol svobody z 60. let v dětském pokoji působí jako obří hračka Foto: Symbol svobody z 60. let v dětském pokoji působí jako obří hračkaFoto: Circu.net

Symbol svobody 60. let pro kluky i holky.

Dětský nábytek může mít mnoho podob. Portugalská firma Circu se pustila do projektu, který překračuje hranice klasického tvaru nábytku. Vybrali jsme pro vás postel à la dodávku z 60. let. Je to kousek, který nadchne snad každého kluka a možná i lecjakou sportovněji naladěnou dívčí duši.

Klasická dodávka 60. let se stala symbolem zábavy a svobody. Objevuje se v nejrůznějších filmech a kdo se jen trochu vyzná v oné době nebo se zamiloval do čtyřnohých objemnějších miláčků, moc dobře ví, o kterou značku jde. Tu ale na kapotě u dětské postele nenajdete. Místo ní je tam symbol nábytkářské portugalské firmy, která se odvážila stvořit něco tak neobvyklého.

Tady se dá válet a válet. A vejde se sem i spousta plyšáků Foto: Tady se dá válet a válet. A vejde se sem i spousta plyšákůFoto: Circu.net

Ve voze najde malý automobilový fanda rozlehlou postel, úložné prostory, TV, malou ledničku, křeslo a mini psací stůl. Materiálem karosérie je sklolaminát s pochromovanými částmi, vnitřek je vyrobený ze dřevotřísky potažené dřevěnou dýhou. Pokud byste ale o takovou legrácku pro svého potomka stáli, pak si dobře rozmyslete, jestli se vůbec do dětského pokoje vejde. Jak výrobce udává, délka je 400 cm, šířka 185 cm a výška 220 cm.

Takový nábytek je opravdu nevšední, a snad i proto firma neuvádí cenu, jen na dotaz po vyplnění formuláře. Za nás ale jasně kreativitě designérů portugalské firmy blahopřejeme k originalitě, byť je náročná na prostor a nejspíš, vzhledem ke kvalitě výroby, i na finance.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Pohled do nitra džungle Foto:

Designérka Zuzana proměnila dětský pokoj v džungli

Letní období, kdy jsou děti mimo domov na prázdninách, je ideální k úpravám jejich pokojíčků. Můžete totiž směle stěhovat, malovat a tvořit nový interiér, aniž byste...

Článek

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan Foto:

Inspirace: 11 úžasných pokojů pro pány kluky

Uvažujete o tom, že svému synovi zařídíte jedinečný pokojík v pirátském nebo indiánském stylu? Nechte se inspirovat skvělými nápady a pusťte se do toho...

Článek

Nemůžete si vybrat z nabídky dětského povlečení? Přinášíme několik tipů pro vaši inspiraci. Foto:

15 tipů, jak povléknout dětskou postel. Jde to i vkusně

Přemýšlíte o nákupu nového povlečení pro vašeho potomka a děsíte se všech těch divočin s oblíbenými dětskými motivy? Nevzdávejte to a hledejte. Tak jako my.