PŘED A PO: 10 nejkrásnějších proměn interiérů. Neuvěříte, jak dříve ošklivé byty vypadají dnes!

Úžasná proměna. Foto: Úžasná proměna.Foto: Pinterest.com

Toužíte po proměně starého bytu, ale schází vám inspirace? Podívejte se do následující galerie! Dříve ošklivé a vybydlené byty dostaly zcela nový kabát a vypadají luxusně. Tyto příklady povedené rekonstrukce vás budou motivovat ke změně vlastního obydlí. Která proměna se vám líbí nejvíc?

Nemusíte utrácet desítky tisíc korun za služby interiérového designéra, abyste proměnili svůj domov ve stylové a luxusní místo. Stačí nabrat jen správnou inspiraci, všímat si detailů a hlavně se nebát radikální změny. Učený z nebe nespadl a není žádnou ostudou si byt zařídit přesně tak, jak jste to viděli na obrázku.

Při radikální proměně je totiž potřeba, abyste měli vše promyšlené do posledního detailu. Je častou chybou, že například nejdříve pokoj vymalujete nějakou pestrou barvou a až poté přemýšlíte, jaký nábytek by se do nově "oděného" pokoje vlastně hodil. Vždy se snažte přemýšlet komplexně a neukvapujte se. Rekonstrukci většinou děláme jednou za několik let a byla by škoda, aby se nepovedla tak, jak jsme si představovali.

Velmi důležitou roli při plánování proměny vašeho domova hraje inspirace! My vám zde přinášíme deset zdařilých příkladů, jak skvěle se dá pohrát se starým interiérem. Podívejte se!

(as)

Další články:

Článek

Tato uklízecí metoda vám změní život. Foto:

Konec nepořádku: Vyzkoušejte japonskou uklízecí metodu KonMari, která vám změní život

Pokud celý život bojujete s pořádkem, tedy vlastně s nepořádkem, a nejste schopná se ho zbavit, máme pro vás spásu. Jmenuje se KonMari a tato metoda vám změní život....

 

Článek

hlavní obytný prostor - výhled na hřebeny hor Foto:

Stodola po rekonstrukci nabízí velkorysé bydlení. Třeba i pódium na cvičení jógy či koncerty

Stará stodola téměř před zbouráním se proměnila v nádherný prostor pro bydlení i setkávání. Podívejte se, jak vypadá dnes.

 

Článek

Zrcadlo proti oknu vám přinese do místnosti exteriér a rozšíří prostor Foto:

NÁPAD: 7 originálních tipů, jak proměnit starou koupelnu. Bude vypadat jako nová!

Stávající koupelna se vám okoukala, a tak pošilháváte po rekonstrukci, která obyčejné ranní sprchování či večerní koupel zase povýší na zážitek? V těchto designových...