Je tohle nejluxusnější toaleta světa? Ušili ji z kabelek od Louise Vuittona a stojí 2,2 milionu korun

Líbí se vám? Foto: Líbí se vám?Foto: profimedia.cz

A můžete si ji dokonce koupit. Za oběť jí padlo 24 vuittonovských kabelek a vystavují ji v Kalifornii. Její autorkou je pětadvacetiletá Australanka Illma Gore. Výtvarnice pracuje s ožehavými tématy a tentokrát šokovala plně funkční toaletou z luxusních kabelek.

Gore na projektu pracovala tři měsíce a použila na něj kabelky a jeden kufr v hodnotě 330 tisíc korun. Dílo vystavila v showroomu internetového obchodu Tradesy, který se specializuje na prodej luxusních doplňků. Tam si toaletu také můžete pořídit, stojí 2,2 milionu korun. 

Údajně ještě nebyla použitá, ale bohužel ji nelze vrátit, pokud se rozhodnete, že si ji koupíte. Byl to nápad internetového obchodu. Tradesy oslovilo Gore, která na nabídku kývla a začala tvořit. „Líbila se mi myšlenka, že rozřežu kabelku za dva tisíce dolarů. Potřeba ničit je stejná jako potřeba tvořit,“ řekla Gore. 

Proslavila se před pár lety, když se zapojila do kampaně za gay svatby v Austrálii, ale největší pozornost jí přinesl portrét Donalda Trumpa z letošního března, který odhaluje prezidenta úplně nahého.

Podívejte se do galerie, jak luxusní toaleta vypadá: 

(mh)

Další články:

Článek

Originální LEGO domek se nachází v dánském městě Billund. Foto:

Airbnb nabízí ubytování v LEGO domku. Milovníci kostiček zde mohou strávit jednu noc

Splněný sen pro milovníky kostiček LEGO představuje nový LEGO dům v dánském městě Billund. Kalifornská společnost Airbnb v něm začala nabízet ubytování. Strávit jednu noc...

Článek

Každý člen čtyřčlenné rodiny tu může strávit noc v přepočtu už za 1700 korun! Foto:

GALERIE: Úžasný dům z lastur. Stojí jen pár korun! Podívejte se...

Chystáte se do Mexika a přemýšlíte o nejvhodnějším ubytování? Máme pro vás jedinečný tip, který prostě musíte vyzkoušet! Na pobřeží Isla Mujeres se totiž nachází překrásný...

Článek

Jak bydlí slavní? Foto:

Jak bydlí slavní? Podívejte, jak vypadají luxusní sídla Jennifer Aniston, Victorie Beckham nebo Sylvestera Stallona

Víte jak bydlí slavné hvězdy Hollywoodu? Asi trochu jinak, než obyčejný smrtelníci. Přesto se můžeme jejich stylem nechat alespoň inspirovat. Nebo snít….