35 skvělých nápadů, jak si zařídit malou roztomilou zahrádku. I ve městě

Stačí malá plocha Foto: Stačí malá plochaFoto: www.architecturendesign.net

Přivítejte zeleň u svého domu. I malá zahrádka může zazářit a elegantně zajistit soukromí...

Zahrady jsou skvělým místem k trávení volného času nehledě na to, že do vašeho domu přinesou život a dodají mu další rozměr i obytnou plochu navíc. Pokud patříte mezi stoupence zeleně, mohla by se absence „zahradního projektu“ dokonce nepříznivě projevit na vaší psychice. Pěknou zahrádku si můžete zařídit i u domu ve městě, byť je pravděpodobně prostor pro její realizaci omezenější. 

Jde to...

Pokud vám tedy k vybudování rozlehlé zahrady brání nedostatek prostoru nebo financí, nepropadejte panice. S trochou fantazie můžete účelně a s respektem využít každý čtvereční centimetr, který máte k dispozici. Útulné posezení, spousta barevných květin, trocha zeleniny nebo zákoutí s grilem - to všechno se může vejít i na miniaturní zahrádku. Ať u samostatného domku, nebo bydlení v řadovce. Elegantně můžete vyřešit i potřebu mít trochu soukromí, když jsou malé zahrádky sousedů nalepeny jedna na druhou.

Inspirace – jedna krásnější než druhá

S takovou situací si musí poradit hodně lidí. A někteří ji uměli vyřešit náramně. Inspirujte se pro začátek některým z 35 nápadů, které nám připadají opravdu úchvatné... 

Nízký plůtek kolem malé zahrádky. Rozkošné Foto: Nízký plůtek kolem malé zahrádky. RozkošnéFoto: www.architecturendesign.net


(mil)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Bílá bude na zahradním nábytku vždy krásná Foto:

Deset nejkrásnějších zahradních posezení

Někdy stačí malé zákoutí, kde si po práci večer dobijete baterky.

Článek

Článek

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil. Foto:

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Pokud plánujete svůj svatební den strávit pod širým nebem na vlastní zahradě, nezapomeňte na drobnosti, které navodí tu správnou stylovou atmosféru.