Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil. Foto: Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.Foto: Weddingconceptideas.com

Pokud plánujete svůj svatební den strávit pod širým nebem na vlastní zahradě, nezapomeňte na drobnosti, které navodí tu správnou stylovou atmosféru.

Svatba na zahradě je i v našich končinách stále běžnější záležitostí. Řada nastávajících manželů se tak snaží uniknout svazujícím konvencím, které jsou spojeny s obřadní síní nebo se salonkem v restauraci. Nemalou roli hrají určitě i finance, zahradní veselka se při troše šikovnosti dá uspořádat za velice rozumný peníz.

Zahrada je navíc ideálním prostředím pro jakoukoli společenskou událost. Stromy, květiny, zpívající ptáci a v ideálním případě i slunce totiž vytvářejí přirozenou a přitom jedinečnou kulisu. Přinášíme pár tipů, jak zahradu doladit na dokonalé místo pro svatební obřad a následnou party. Berte je jako inspiraci, některé z nich jsou opravdu jen o nápadu a realizaci, určitě se nemusíte bát, že by vás zruinovaly. Podívejte se, co dokážou bílé stužky, organza, šikovně umístěné svíčky nebo papírové lampiony.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Kytice z městkého kvítí  Foto:

Návod: Udělejte si svatební kytici z lučního kvítí

Rozhlédněte se kolem sebe a spatříte spoustu krásných květin.

Článek

Kurkuma je květina původem z Indie Foto:

Chcete svatební kytku z exotiky? Kurkuma bude ideální

Kurkumu určitě znáte jako koření. Nicméně je to i nádherná exotická květina.

Článek

Do vlasů mi bláznivej kluk... Foto:

Svatební kytice z bodláků

Vypadá luxusně, přitom jsou to jen obyčejné bodláky.

Článek

Převislá kytice z kal Foto:

Trendy ve svatebních kyticích

Růže jsou pro svatební kytice naprostá klasika. Ale co třeba lisianthus?